Vizyon ve Misyon

GFC YANGIN GÜVENLİĞİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Vizyon ve Misyon

GFC olarak değerlerine bağlı bir organizasyon yapısıyla hizmet standartlarını daima zirveye taşımayı amaçlıyoruz. İlkesel yaklaşımımız ve değerlerine önem veren anlayışımızla size kusursuzluğu sunuyoruz.

Vizyon

GFC; yangın algılama, ihbar ve söndürme sistemleri ile alakalı ihtiyaçları tecrübe odaklı yaklaşımı ve uzman personeliyle değerlendirerek yenilikçi bakış açılarını dinamik felsefesiyle bütünleştirmektedir. Güvenilir, kaliteyi daima ön planda tutan ve dürüstlüğü her çözümünde hissettiren GFC; tüm bu anlayışlarıyla sadık müşteriler yaratmak ve müşteri memnuniyetinde en ideal sonuçları yakalamak adına çalışmalar yapar.

Misyon

GFC, hizmet süreçlerini müşteri odaklı bir temel üzerine inşa ederken şeffaflık, güven, çevreye ve insana saygı, sürekli destek ve işlevselliğiyle kusursuz çözümler ortaya koyma hedefiyle hareket eder. Kusursuzluğu müşteri, personel, tedarikçi ve diğer paydaşların katkısıyla yakalama hedefi güderken hizmet sağladığı sektörde öncü bir marka olma yolunda güçlü adımlar atmayı hedefler.