Acil Durum Uygulamaları

Acil Durum Uygulamaları

Acil durum uygulamaları, acil durum planlamasına uygun bir şekilde yılda en az 1 defa gerçekleştirilen tatbikat çerçevesinde tamamlanır. Tatbikatın görüntülü bir şekilde kayıt altına alınması ve gözlemlerin değerlendirilmesiyle raporlamanın yapılması gerçekleşir. Profesyonel çözümlerimizle sunduğumuz acil durum uygulamalarıyla yangın anına karşı en güvenlikli ortamı sunuyoruz.
Acil durumlar, insan yaşamını ciddi manada tehlikeye atan çözümler olarak değerlendirilmektedir. Can ve malları tehlikeye atacak niteliği olan anlara karşı hazırlıklı olunmasını sağlarken eksik ve yanlışlıkları saptayarak kusursuz bir sürecin ortaya çıkmasını sağlıyoruz. Bu çerçevede acil durumlarda nasıl bir sonuç elde edileceğini de dikkate alarak planlama yapıyoruz.

Acil Durum Uygulamaları Çözümlerimiz

Felaket senaryolarının hazırlanması ve bu hazırlığın hayata geçirilerek işlevselliğinin sağlanması amaçlanmaktadır. Bu çerçevede gerçekleşen tatbikatlar ile aşağıdaki süreçlerin gerçekleşmesine dikkat edilir.

  • Personelin acil durumlara yönelik teorik eğitim katılımının sağlanması,

 

  • Tatbikat başlangıcında personel reaksiyonlarının ölçülmesi,

 

  • Fabrika, tesis ya da işyeri çalışanlarının tahliye esnasında kullandıkları yolların irdelenmesi,

 

  • Yangına karşı korunma süreçlerinde kullanılacak ekipmanın alınması, malzemelerin kuşanılması ve diğer süreçlerin incelenmesi,

 

  • Acil durum ekibinin acil müdahalesinin değerlendirilmesi,

 

  • Acil duruma yönelik bütün aşamaların kontrol edilmesi,

 

  • Belirlenen personelin söndürme pratiği kazanması adına çalışmalar yapılması.

 

Bütün sürecin kusursuzluğa ulaşmak adına tercih edildiği düşünüldüğünde acil durum uygulamaları yangına karşı en önemli süreçlerdendir. Bu çerçevede siz de fabrika, iş yeri ya da diğer alanlar için ihtiyaçlarınıza cevap verebilirsiniz.

 

Profesyonel Acil Durum Çözümleri

Tesisin acil durumlara karşı hazırlıklı olması ve başarılı sonuçlar elde edilmesi adına süreci kontrol ediyoruz. Yangın danışmanlığının yanı sıra sunduğumuz çözümler çerçevesinde kaliteli bir çözüm ortaya koyuyoruz. Acil durum uygulamaları çerçevesinde süreci titizlikle ele alırken yaşanabilecek bütün olumsuzlukları ortadan kaldırıyoruz.
Siz de tesisinizle alakalı hızlı, etkin ve kaliteli çözümlere başvurmak istiyorsunuz değil mi? O halde yapmanız gereken sadece GFC çözümlerinden fayda sağlamak! Kaliteli, sonuç odaklı ve beklentilerinize en iyi şekilde cevap verecek çözümler için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Size en iyi hizmetlerle destek oluyoruz!