Hakkımızda

GFC YANGIN GÜVENLİĞİ VE DANIŞMANLIK HİZMETLERİ

Hakkımızda

Bölgesel olarak hizmet verdiği bir çok işletme olduğu gibi ülke genelinde de Tekirdağ’dan Van’a, Sinop’tan Kilis’e kadar yurdumuzun birçok güzide kurumuna yangın güvenliği konusunda periyodik olarak hizmet vermektedir.

GFC kaliteli hizmet sunma ve sektörün öncü markalarından biri olma hedefiyle Sertan GÖK tarafından 2004 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin dört bir yanına hizmet veren ulusal bir marka olma yaklaşımıyla yangın güvenliği alanında çözümler sunan GFC; kurulum, danışmanlık, bakım ve satış sonrası destek süreçleriyle sektörün en çok tercih edilen markalarından bir tanesi olmuştur.

Yangın Danışmanlığı ve Risk Analizi Hizmetleri alanında müşterilerin bütün ihtiyaçlarına cevap veren yaklaşımıyla çok yönlü çözümler sunan bir marka yaklaşımını ön plana çıkarmıştır. Müşterilerin en iyi hizmeti en uygun fiyata almasını sağlarken doğru ürün seçimi ve verimliliğin zirveye çıkarılması konusunda öncü yaklaşımlar benimsemiştir.

Fiziki yeterliliklerin sağlanmasının tek başına çözüm sağlamayacağı düşüncesiyle hareket eden GFC, fiziki imkanların en iyi seviyeye çıkarılmasına ek olarak eğitim ve danışmanlık çerçevesinde insan kaynağının da etkin kullanımını destekler. Bu noktada yangın tehlikesine yönelik etkin yaklaşımlar ve başarılı çözümler ortaya konmasını sağlar.

Müşteri memnuniyetini hedefleyen ve müşteri taleplerini doğru bir şekilde algılayarak çözüm üreten GFC, teknolojik yeterlilikleri ve kalite odaklı yaklaşımlarıyla taleplere en iyi şekilde çözüm sağlar. Bu çerçevede sürdürülebilirlik, kalite ve güveni ön plana çıkarır.